Opinie klientów

Zaprezentowane opinie, to tylko część wybranych referencji, jakie wystawiają nam nasi Klienci. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu w podjęciu decyzji o ewentualnej współpracy z naszą firmą budowlaną.

„Realizacja przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu była dla mnie czarną magią. Po kliku spotkaniach z przedstawicielem firmy Kresbud wiedziałem już dokładnie co i jak, dzięki czemu dzisiaj mieszkam w wymarzonym domu, który jest bardziej komfortowy niż się spodziewałem.”
Grzegorz, Bieruń

„Przez kilka lat staraliśmy się z mężem o kredyt na dom. Gdy to się już udało, postanowiliśmy znaleźć firmę, która wykonałaby dla nas domek wg naszego projektu. Po zapoznaniu się z wieloma ofertami zdecydowaliśmy się na usługi firmy KRESBUD. Na początku nie byliśmy do końca przekonani o słuszności naszego wyboru, jednak już w trakcie prac budowlanych doszliśmy do wniosku, ze lepiej nie mogliśmy wybrać, gdyż rzetelność firmy stoi na najwyższym poziomie. Także sam dom jednorodzinny, który odebraliśmy gotowy do zamieszkania nie pozostawiał żadnych wątpliwości, że będziemy się z niego cieszyć do końca naszego życia, a nawet dłużej.”
Anna i Tomasz, Brzezinka

„Współpraca z firmą Kresbud przebiegała bardzo dobrze. Od samego początku rozumieli moje intencje. Pomimo, że nie mam wykształcenia inżynieryjnego to doskonale rozumiałem wszystko, co działo się z moim domem w trakcie budowy. Szczerze mogę polecić wszystkim usługi tej firmy.”
Marcin, Wola

„Moje zlecenie było dość nietypowe, bo chciałem dom jednorodzinny, który byłby energooszczędny i nowoczesny, a zarazem żeby miał klimat klasycznego budownictwa. Firma Kresbud wywiązała się z tego zadania w 100%. Zbudowali dla mnie i dla mojej rodziny piękny domek, a raczej duży dom. Gdyby miał w przyszłości podjąć się realizacji jakiegoś przedsięwzięcia budowlanego bez wahania nawiązałbym ponownie współpracę z Kresbudem. Ich hasło „Zbudujemy Twoje marzenia – kompleksowa realizacja domów jednorodzinnych” odzwierciedla w pełni usługi jakie świadczą.”
Wojciech, Brzezinka

„Znalezienie dobrej firmy budującej domy jednorodzinne, to dzisiaj wielkie wyzwanie, bo wiele ofert nie odzwierciedla rzeczywiście oferowanych usług. Jednym słowem, myślimy ze będziemy obsłużeni od początku do końca w jednym miejscu, a tu nic z tego. No ale w końcu trafiliśmy z mężem na firmę Kresbud i ku naszemu zaskoczeniu, nasze poszukiwania się zakończyły, bo wszystkie formalności związane z budową domu załatwiliśmy w jednym miejscu. Poszczególne etapy budowy również nie budzą żadnych zastrzeżeń, wszystko szło bardzo sprawnie. Dzisiaj już mieszkamy w nowo wybudowanym domku z naszą gromadką dzieci i szczerze możemy polecić firmę KRESBUD innym osobom chcącym wybudować własny dom jednorodzinny.”
Paulina i Mariusz, Katowice