Projektowanie

Proces projektowania domu, to jeden z początkowych etapów budowy, gdzie zaczynamy wprowadzać nasze marzenia o nowym lokum w realny świat. Jednak wyobraźnia, to nie wszystko, gdyż od strony technicznej wymagana jest tutaj fachowa wiedza, którą nasi specjaliści dzielą się z Klientami. Tak rodzi się współpraca między Klientami a naszymi architektami, której celem przewodnim jest przygotowanie projektu domu jednorodzinnego. Budowa takiego domu zawsze będzie się mieściła w zaplanowanym budżecie, a jakość i styl architektoniczny będzie odpowiadał oczekiwaniom Zleceniodawcy.

Oczywiście przed rozpoczęciem prac nad projektem nasi specjaliści udzielą nieodpłatnych wskazówek co do wyboru materiału, technologii budowania i możliwych opcji w zależności od środków finansowych, jakie będą do dyspozycji.

Nasza oferta obejmuje również projekty modernizacji, przebudowy i rozbudowy budynków. Ponadto zajmujemy się uzyskiwaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń na budowę. Na życzenie Klienta do dokumentacji projektowej wykonujemy kosztorysy, które pozwalają na oszacowanie kosztów przedsięwzięcia. Przy projektach bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za proces uzgodnieniowy oraz pomagamy przejść przez długi proces zatwierdzeń i uzgodnień.